Arabul Ankara üyesiyiz

Eklenme Tarihi : 03 Ağustos 2017

Her kategoriden en iyi Ankara firmalarını, Ankaralılar ile buluşturan dijital pazarlama platformu ArabulAnkara'ya biz de üye olduk. ArabulAnkara hem nihai tüketiciye, hem de firmadan firmaya tanıtımı yapılandırmış bir web sistemi.


ArabulAnkara, kaliteli ürün ve hizmet üreten firmaları, kaliteli ürün-hizmet arayan Ankaralılar ile buluşturuyor. Ankaralılar ArabulAnkara'yı ilgiyle takip ediyor. Çünkü ArabulAnkara sadece firmaların tanıtımını değil, Ankara kent haberlerini, Ankara'daki etkinlikleri, Ankara kültür sanat aktivitelerini ve merkezlerini, Ankara'nın gezilecek yerlerini, mekanlarını, tarihini özgün ve etkili içeriklerle tanıtan bir yayın akışına sahip.


Geniş Tanıtım Olanakları

ArabulAnkara Ankaralı firmalara geniş tanıtım olanakları sunuyor. Üye firmasına son dijital pazarlama teknik ve trendlerine uygun işlerlikte bir web katı tahsis ediyor. Tıpkı bir AVM gibi. Üye olarak bu AVM'de bir katı kiralamış oluyorsuruz. Bu katta istediğiniz kadar dükkan açabiliyorsunuz. Ürünlerinizi, raflarınızı, vitrinlerinizi istediğiniz gibi düzenleyebiliyorsunuz. ArabulAnkara yaptığı dijital pazarlama çalışmaları ile sizin katınıza sürekli ziyaretçi gönderiyor. Size tahsis edilmiş web katında istediğiniz kadar ilave web arayüzü açabiliyorsunuz. Her ürün grubunuz için, hizmetleriniz için ayrı ayrı arayüzler açabiliyorsunuz. Bu olanak dijital pazarlama için çok çok önemli. Çünkü ne kadar çok arayüzünüz varsa o kadar çok arama motorlarının endeksleyeceği linkiniz yani bağlantınız var demektir. Google gibi büyük arama motorları bu linklerin hepsini indeksleyip internet kullanıcılarının aramalarında öne çıkarıyor. Tek bir link değil istediğiniz kadar link açabiliyorsunuz.


Web katınız, linkleriniz sizin anahtar kelime planlamanıza ve SEO dediğimiz arama motoru optimizasyonu ölçütlerine uygun yapılandırılıyor. İstediğiniz kadar metin, istediğiniz kadar görsel kullanabiliyorsunuz. Üstelik bu işlemler için siz hiç uğraşmıyorsunuz. Hepsini sizin için konusunda uzman dijital bir ekip yapıyor. Siz sadece üye oluyorsunuz. Bunlara ilaveten kaç kategoride iş yapıyorsanız sistem sizi tüm o kategorilerde tanıtıyor. ArabulAnkara üye firmasının duyurularına, yeniliklerine, kampanyalarına, röportajlarına yayın akışı içinde sürekli yer veriyor. Üye firmasının faaliyet alanı ile ilgili haber yayınlarında üyesini referans veriyor, linklerle tavsiye ediyor. Varış sayfaları düzenliyor, sizin için içerik pazarlaması yapıyor. Kısacası üye firmasını 7/24 son dijital pazarlama teknolojileri ile tanıtıyor. Üstelik dijital pazarlama alanına giren her konuda; sosyal medya, dijital mecralar, dijital reklamlar, web sitesi yapımı, web geliştişme gibi konularda ücretsiz danışmanlık hizmeti alabiliyorsunuz. Bütçe yetersizliği nedeniyle bir dijital ajanstan alamadığınız hizmetlerin büyük bölümünü üyeliğiniz kapsamında alıyorsunuz.


ArabulAnkara'ya üyelik

ArabulAnkara yıllık üyelik sistemi ile çalışıyor. Üyelik ücretleri her firmaya özel çalışılarak ekonomik paketler oluşturuluyor. Çünkü her firmanın faaliyet alanı, hitap ettiği tüketici kitlesi, faaliyet bölgesi, sezonları farklı. "Kişiye özel" deriz ya hani, burada da "Firmaya özel" planlama hazırlanıp uygulanıyor. Çünkü ArabulAnkara üye firmasını sadece kendi ziyaretçilerine değil, firmanın hedef kitlesinin tamamına tanıtıyor. Bu kitle Ankara dışında da olabilir. Bunu son dijital pazarlama teknik ve trendlerini kullanarak yapıyor. Bu nedenle üyelik ücretleri standardize edilmiyor; en iyi tanıtım en ekonomik paket anlayışı ile çalışılıyor. Amaç, üye firmaya en etkin tanıtımı en ekonomik şekilde sağlamak.


ArabulAnkara adından da anlaşılacağı gibi nihai internet kullanıcıları için ideal bir sistem. Aradığı hizmeti yazarak arama yapıyor. Sistem onun aradığı hizmet veya ürünü sunan üye firmalarını getiriyor. Kullanıcılar bunun dışında diğer yayınlarında aramalarını yapıp anında bulabiliyorlar.


Bu konuda bilgi edinmek için başvuru yapmanız yeterli: ArabulAnkara Başvuru


Biz 26 yıldan bu yana Ankara'da kesintisiz hizmet veren bir reklam ajansıyız. İyi işler yaptığımızı rekramlamveren firmalarımız söylüyor. Biz de iyilerin buluştuğu bu Ankara platformunda olmak istedik ve üye olduk. Çünkü iyi firmalar bizi bulsun istedik. Bunun yanı sıra hizmet verdiğimiz reklamveren firmalarımızın ürünlerini, duyurularını, kampanyalarını ArabulAnkara'daki kendi web katımızdan sürekli tanıtıyor, ArabulAnkara yayınlarının desteğini alıyoruz. Size de üye olmanızı tavsiye ediyoruz. Siz de dijital pazarın nimetlerinden küçük bütçelerle yararlanın. Birlikten kuvvet doğar. Ankaralı iyi firmalar olarak biraraya gelelim, daha çok iş yapalım, daha çok kazanalım.


ArabulAnkara'yı Ankaralı firmaların dijital pazarlamalarına sağladığı büyük katkı ve güzel Ankaramızı özgün, etkili ve çok özel hazırlanmış içerikllerle tanıttığı için destekliyor ve tebrik ediyoruz.

www.arabulankara.com